Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała
Szkoła rodzenia

Osoby prowadzące

Małgorzata Osowska

Jestem położną, instruktorką szkoły rodzenia, konsultantką laktacyjną, posiadającą międzynarodowy tytuł IBCLC. Pracę zawodową rozpoczynałam w Szpitalu Ogólnym w Bielsku-Białej. Obecnie pracuję jako położna - konsultantka laktacyjna Oddziału Położniczego i Oddziału Patologii Noworodka w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Spotkania z rodzicami sprawiają mi wielką radość. Tu mogę dzielić się swoim doświadczeniem, służyć pomocą i radą. Jestem mamą trójki dorosłych dzieci.

Beata Pyjur

Jestem położną, instruktorką szkoły rodzenia z ponad trzydziestoletnim stażem pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Ogólnym w Bielsku-Białej. Od 2000 roku związana jestem ze Szpitalem Wojewódzkim: pracuję jako położna na Sali porodowej, obecnie stanowię kadrę kierowniczą Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Od kilkunastu lat prowadzę z ogromnym zaangażowaniem zajęcia w szkole rodzenia. Jako położna i doradca laktacyjny służę swoją wiedzą i doświadczeniem wspierając rodziców także po porodzie. Jestem mamą dorosłego syna.

Dominika Smolorz

Jestem położną od 2012 roku. Swoje doświadczenie zdobywam pracując w oddziale ginekologiczno-położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Obecnie kordynuję pracę odcinka położniczego oraz sali porodowej. Posiadam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. Praca z mamą i nowo narodzonym maleństwem daje mi możliwość realizowania swojej pasji jaką jest doradztwo laktacyjne. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek w wieku szkolnym i przedszkolnym, w związu z tym rodzicielstwo jest mi niezwykle bliskie.

Na stałe współpracują z nami:

• Fizjoterapeutka uroginekologiczna Agnieszka Strzelec
  • Fizjoterapeutka uroginekologiczna Julita Korzeniewicz-Hubert