Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała
Szkoła rodzenia

Osoby prowadzące

Malwina Okrzesik

Jestem psychologiem, instruktorką szkoły rodzenia, konsultantką laktacyjną, posiadającą międzynarodowy certyfikat IBCLC. Już ponad 14 lat z wielką radością towarzyszę kobietom i parom w przygotowaniu do porodu i rodzicielstwa. Pracuję na Oddziale Położniczym w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej jako konsultant laktacyjny, wspierając mamy po porodzie. Jestem współautorką książki "Piersią spoko". Poradnik mamy karmiącej”. Współpracuję z miesięcznikiem dla rodziców „Dziecko”, prowadząc rubrykę „Pogotowie laktacyjne”. Do rozmów na temat karmienia piersią zapraszam też na forum dla rodziców ” edziecko”. Jestem mamą trzech synów. Najmłodszy Wojtuś urodził się w domu.

Małgorzata Osowska

Jestem położną, instruktorką szkoły rodzenia, konsultantką laktacyjną, posiadającą międzynarodowy tytuł IBCLC. Pracę zawodową rozpoczynałam w Szpitalu Ogólnym w Bielsku-Białej. Obecnie pracuję jako położna koordynująca Oddziału Położniczego w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Spotkania z rodzicami sprawiają mi wielką radość. Tu mogę dzielić się swoim doświadczeniem, służyć pomocą i radą. Jestem mamą trójki dorastających dzieci.

Beata Pyjur

Jestem położną z kilkunastoletnim stażem pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Ogólnym w Bielsku-Białej. Od 2000 roku pracuję na Sali porodowej w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Od kilku lat prowadzę z ogromnym zaangażowaniem zajęcia w szkole rodzenia. Jako położna i doradca laktacyjny służę swoją wiedzą i doświadczeniem wspierając rodziców także po porodzie. Jestem mamą nastoletniego syna.

Na stałe współpracują z nami:

  • Lekarz medycyny, specjalista ginekolog położnik Monika Małecka-Holerek
  • Lekarz medycyny, specjalista pediatra neonatolog Danuta Zimmer
  • Mgr rehabilitacji Jolanta Balon