Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała
Szkoła rodzenia

Nasza szkoła

Szkoła rodzenia z rabatemSzkoła rodzenia "Pod Szyndzielnią" ma już długą tradycję - istnieje od 2001 roku. To co wyróżnia naszą placówkę to fakt, iż obejmujemy opieką Panie już od pierwszych tygodni ciąży, aż do końca okresu karmienia piersią. Prowadzimy praktyczne kursy grupowe przygotowujące do porodu oraz planowego cięcia cesarskiego, pomagające w bardziej świadomy sposób przeżyć ciążę i przygotować się do macierzyństwa i rodzicielstwa.
Kobiety i pary, które z różnych przyczyn nie zamierzają uczestniczyć w zajęciach grupowych mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji i przygotowania do porodu. Dla bardzo zajętych rodziców lub dla tych, którzy nie zdążą uczestniczyć w regularnym kursie, organizujemy jednodniowy, sobotni kurs "w pigułce". Przy szkole rodzenia działa poradnia laktacyjna, gdzie pomoc uzyskają kobiety mające problemy z karmieniem piersią.

Istnieje możliwość indywidualnego przygotowania do porodu i konsultacji laktacyjnych w języku angielskim.

Zapraszamy.

Nasz adres:

Bielsko-Biała,
Al. Armii Krajowej 101
(budynek Szpitala Wojewódzkiego),
Jak trafić: wejście główne do Szpitala, skręcić od razu w lewo, przejść za rejestracjami i kawiarnią gdzie są duże brązowe drzwi, wejść do małego holu, gdzie jest też poradnia dla kobiet. Szkoła rodzenia i poradnia laktacyjna to pokój 28.

• Beata Pyjur, Tel. 691 351 229 szkoła rodzenia, indywidualne przygotowanie do porodu, konsultacje laktacyjne, porady położniczo-pielęgnacyjne.
  • Małgorzata Osowska, Tel. 604 948 298: szkoła rodzenia, indywidualne przygotowanie do porodu, konsultacje laktacyjne, porady położniczo-pielęgnacyjne,
  • Dominika Smolorz, Tel. 535 150 769: szkoła rodzenia, przygotowanie do cięcia cesarskiego, indywidualne przygotowanie do porodu, porady położniczo-pielęgnacyjne

Adres e-mail: info@szkolarodzenia.bielsko.eu,
Adres strony: www.szkolarodzenia.bielsko.eu